HAKKIMIZDA

  Betsnew, kurulduğu 2010 yılından bu yana, 300'ün üzerinde çalışanı ile global mecralarda hizmet veren, çevrimiçi oyun ve bahis sektörünün önde gelen şirketlerinden birisidir.

  13. hizmet yılımızda, Türkiye'deki siz değerli kullanıcılarımız ile buluştuğumuz için çok mutlu ve bir o kadar da heyecanlıyız.

  Kurulduğumuz ilk günden bugüne, iş ortaklarımız ve oyuncularımız ile olan ilişkilerimizde, sonuna kadar şeffaf, adil ve dürüst hizmet politikalarıyla ilerliyoruz.

  İşimizi ve hizmetlerimizi aynı heyecan ve eğlence ile devam ettirmenin en önemli yolunun bu olduğuna inanıyoruz.

  Geçmişten günümüze kadar, global mecralarda izlediğimiz hizmet politikalarımızı, büyük bir heyecanla dahil olduğumuz Türkiye pazarında da devam ettirerek, siz değerli oyuncularımıza, iş ortaklarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza keyifli zamanlar yaşatacağımıza olan inancımız, heyecanımız kadar büyük.

  Öncelikli olarak garanti ederiz ki; çevrimiçi oyun sektörüyle ilgili her alanda, yenilikçi ve güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek, siz değerli oyuncularımız için eğlenceli ve yüksek kazanç sağlayan bir platform olacağız.

  Son olarak belirtmek isteriz ki; siz değerli oyuncularımızın eğlenceli vakit geçirerek, güvenle yüksek kazanç sağlayacağı bir platform olarak devam etmek ve hep daha iyisi için ilk günkü heyecanımızla ve büyük bir inançla çalışmaya devam edeceğiz.

    " Betsnew "Newbets for Newlife"